Правила та умови

Останнє оновлення: 02.02.2023

Вступ (БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ НАШІ УМОВИ, ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО САЙТУ)

Ласкаво просимо на сайт («Компанія», «ми», «наш», «нас»)! Оскільки ви щойно натиснули наші Умови використання, зупиніться, випийте чашку кави й уважно прочитайте наступні сторінки. Це займе приблизно 20 хвилин.

Ці Умови надання послуг («Умови», «Умови надання послуг») регулюють використання вами наших веб-сторінок, розташованих за адресою, якою керує веб-сайт.

Наша Політика конфіденційності також регулює використання вами нашого Сервісу та пояснює, як ми збираємо, захищаємо та розкриваємо інформацію, яка є результатом використання вами наших веб-сторінок. Прочитайте тут політику конфіденційності

Ваша угода з нами включає ці Умови та нашу Політику конфіденційності («Угоди»). Ви підтверджуєте, що прочитали та зрозуміли Угоди, і погоджуєтеся їх дотримуватися.

Якщо ви не згодні (або не можете виконувати) ці Угоди, ви не можете використовувати цей веб-сайт. Ці Умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які бажають отримати доступ або використовувати Сервіс.

Весь письмовий вміст на цьому веб-сайті було створено веб-сайтом. Ви не маєте права використовувати, копіювати, відтворювати чи друкувати цей вміст у будь-якій формі чи формі.

Зображення, які використовуються на цьому веб-сайті, використовуються добросовісно. Більшість зображень, розміщених на цьому веб-сайті, надходять із Ірландського пулу вмісту, служби, яку надають Tourism Ireland та Failte Ireland. Інші використані зображення були придбані через Shutterstock.

Решта зображень надано з дозволу відповідного фотографа, або вони були створені веб-сайтом (це буде вказано в підписі до зображення. Невелика кількість зображень на цьому веб-сайті використовується за ліцензією Creative Commons. Це буде бути вказано в підписі до зображення.

Конкурси, розіграші та акції

Будь-які конкурси, тоталізатори чи інші рекламні акції (разом «Акції»), доступні через цей веб-сайт, можуть регулюватися правилами, які відрізняються від цих Умов використання. Якщо ви берете участь у будь-яких рекламних акціях, перегляньте відповідні правила, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо правила Акції суперечать цим Умовам надання послуг, застосовуються правила Акції.

Тримайте нешкідливим

Вся інформація, яку можна знайти на веб-сайті, без винятку, призначена виключно для загальної інформації та розважальних цілей. Інформація на цьому веб-сайті не є професійною порадою, на яку ви повинні покладатися. Ми рекомендуємо, перш ніж виконувати будь-яку з наших порад, будь то рекомендації щодо готелів, Airbnb чи путівників для походів, отримати консультацію спеціаліста чи професіонала. Усі думки та поради, надані на веб-сайті та через наші відповідні облікові записи в соціальних мережах (Facebook та Instagram), є нашими власними думками та думками. Незважаючи на те, що ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення точності інформації на веб-сайті, ми не надаємо жодних гарантій, заяв або гарантій, незалежно від того, чи є вони явними чи неявними, що вміст, який міститься на веб-сайті, є актуальним, точним або повним. в будь-якому випадку.

Зміст

Письмовий вміст, розміщений на цьому веб-сайті, якщо не зазначено інше, є власністю веб-сайту. Ви не маєте права поширювати, змінювати, передавати, повторно використовувати, завантажувати, повторно публікувати, копіювати або використовувати вказаний Вміст, повністю або частково, для комерційних цілей або для особистої вигоди без попереднього письмового дозволу від нас.

Заборонене використання

Ви можете використовувати цей веб-сайт лише в законних цілях і відповідно до Умов. Ви погоджуєтесь не використовувати Сервіс:

  • Будь-яким способом, який порушує будь-які застосовні національні чи міжнародні закони чи нормативні акти.
  • Передавати або забезпечувати надсилання будь-яких рекламних або рекламних матеріалів, включаючи будь-яку «небажану пошту», «листи зв’язку», «спам» або будь-яке інше подібне звернення.
  • Видавати себе за веб-сайт або намагатися видати себе за нього
  • Будь-яким способом, який порушує права інших, або будь-яким способом є незаконним, загрозливим, шахрайським чи шкідливим, або у зв’язку з будь-якою незаконною, незаконною, шахрайською чи шкідливою метою чи діяльністю.
  • Здійснювати будь-яку іншу поведінку, яка обмежує чи перешкоджає чиємусь користуванню цим веб-сайтом або яка, як ми визначаємо, може завдати шкоди чи образити